Przejdź do stopki

Aktualności

Placówki Wsparcia Dziennego oraz świetlice środowiskowe działające na terenie naszej gminy prowadzą swoją pracę przez cały rok. Zapraszamy serecznie wszytkich uczestników tych zajęć do zapoznania się z ofertą ,,Wakacje 2024". Szczegóły rekrutacji, karty zgł

20 maja 2024r. otrzymaliśmy informację z Urzędu Miejskiego Wrocławia o złożeniu do Krajowej Izby Odwoławczej odwołania od oferenta uczestniczącego w przetargu na zadanie pn.: „Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego organizowanego przez Gminę Wrocław na terenie Wrocławia oraz Gmin Wisznia Mała, Długołęka i Czernica”

Za nami teatralno, kabaretowo, muzyczna uczta, a to dzięki zorganizowanemu w Wojnowicach przez grupę teatralną Aktorzyce przedstawieniu „Kłania się PRL”.

24 maja 2024 r., o godz. 10.00 stacjonarnie w Urzędzie Gminy Czernica przy ul. Kolejowej 3 (sala ślubów)

Przypominamy, że na terenie gminy Czernica trwa zbiórka objazdowa.

Jarosław Jagielski Wójt Gminy Czernica wraz z Kierownikiem Referatu Gospodarki Przestrzennej i Inwestycji kontrolował postęp prac na rozbudowie i budowie Urzędu Gminy Czernica.

a w nim m.in.: - I Sesja Rady Gminy Czernica. - Wyniki głosowań w wyborach samorządowych. - INICJATYWA LOKALNA 2024. - Uczniowie z Dobrzykowic na olimpiadzie młodzieży. - Zbiórka objazdowa.

Zapraszamy  na kolejną podróż historyczną, tym razem zabierzemy Państwa w okres II Wojny Światowej. W materiale dowiem się co działo się na terenie gminy podczas wojny.