Wspólnie dla rozwoju wsi - KGW i lokalni liderzy spotkali się w Jeszkowicach
Dzisiaj w świetlicy wiejskiej w Jeszkowicach odbyło się wyjątkowe „Klubowe Spotkanie z Dolnośląską Wsią”, które zgromadziło przedstawicieli Kół Gospodyń Wiejskich oraz lokalnych liderów z całego Powiatu...


















