Przejdź do stopki

kiedyprzyjedzie.pl

    wyświetleń: 1632

Treść

System dynamicznej informacji pasażerskiej kiedyprzyjedzie.pl oferuje dla pasażerów gminnej komunikacji zbiorowej na liniach 845, 855, Z1, Z2 i Z3, dostęp do rzeczywistych godzin odjazdów autobusów z dowolnego przystanku w naszej sieci komunikacyjnej, rozkładów jazdy oraz komunikatów pasażerskich.

Z serwisu można korzystać na kilka sposobów:

- odwiedzając stronę internetową czernica.kiedyprzyjedzie.pl.

Aby mieć dostęp do rozkładów jazdy oraz rzeczywistych godzin odjazdów autobusów 845 i 855 wybierz na bocznym panelu- Czernica Trako (845, 855)

- aby mieć dostęp do rozkładów jazdy oraz rzeczywistych godzin odjazdów autobusów Z1, Z2 i Z3 wybierz na bocznym panelu – Czernica DLA (Z1,Z2,Z3)

Następnie w zakładce „przystanki”, w oknie wyszukiwania należy wpisać nazwę żądanego przystanku, jego numer lub też po powiększeniu obszaru mapy wskazać interesujący nas przystanek. W podzakładce „odjazdy” znajduje się czas pozostały do przybycia kolejnych autobusów – zielona ikona widniejąca przy liczbie minut oznacza, że mamy do czynienia z prognozą, uwzględniającą opóźnienia związane z aktualną sytuacją drogową i ewentualnymi utrudnieniami w ruchu. Uaktualnianie prezentowanych prognoz przyjazdów autobusów dla wybranego przystanku odbywa się automatycznie co 10 sekund. W drugiej z podzakładek można z kolei znaleźć rozkład jazdy w rozbiciu na tabliczki przystankowe na dowolnie wybrany dzień;

- korzystając z mobilnej wersji strony, z uproszczonym interfejsem, ułatwiającej dostęp do serwisu przy pomocy telefonów komórkowych oraz innych urządzeń przenośnych (wersja mobilna uruchamia się domyślnie po otwarciu strony w telefonie);

- instalując na telefonie aplikacje mobilne, dostępne dla telefonów komórkowych:

z systemem operacyjnym Android:

(https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.kiedyprzyjedzie.mobile.TravellerDroid)

 z Windows Phone:

(https://www.microsoft.com/pl-pl/store/p/kiedyprzyjedzie/9nblggh6c3k0)

oraz na platformę iOS:

https://apps.apple.com/pl/app/kiedyprzyjedzie/id1488753108?l=pl

System ułatwia pracę także przewoźnikowi, który posiada wiedzę o bieżącym położeniu wszystkich autobusów wraz z informacją o odchyleniu w stosunku do rozkładu jazdy. Dane o realizowanych kursach pozwolą na jeszcze lepsze dostosowanie oferty przewozowej do potrzeb mieszkańców i znacznie poprawią punktualność.

Serwis kiedyPrzyjedzie.pl funkcjonuje w ponad 70 polskich miastach. Korzystają z niego m.in. pasażerowie komunikacji miejskiej w Tychach, Bielsku Białej, Jaworznie, Koszalinie, Opolu, Oleśnicy, Wiszni Małej, Kątach Wrocławskich oraz w Siechnicach.

Życzymy przyjemnej podróży z „kiedyprzyjedzie.pl”