Przejdź do treści
Przejdź do stopki

Zakończenie roku szkolnego

    wyświetleń: 3    autor: promocjaug

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele i Rodzice 

Nadszedł ten długo wyczekiwany dzień! Słychać już ostatni dzwonek, zeszyty i piórniki lądują na dnie szafy, a na horyzoncie czas pełen słońca, przygód i zasłużonego odpoczynku.  

Drodzy Uczniowie - za Wami dziesięć miesięcy intensywnej pracy, zdobywania wiedzy, rozwijania pasji i zawierania nowych przyjaźni. Daliście z siebie wszystko! 

Słowa uznania kierujemy do naszych pedagogów oraz rodziców uczniów. Dziękujemy za Waszą cierpliwość, serce włożone w edukację oraz codzienne wsparcie, które pozwalało młodym mieszkańcom naszej gminy rozwijać skrzydła.

Życzymy Wam cudownych, pełnych słońca i uśmiechu wakacji! Odpoczywajcie, ładujcie akumulatory i wracajcie we wrześniu z dumnie podniesionymi głowami i nową energią do działania. 
 

 Zdjęcia