Drodzy Uczniowie, Nauczyciele i Rodzice
Nadszedł ten długo wyczekiwany dzień! Słychać już ostatni dzwonek, zeszyty i piórniki lądują na dnie szafy, a na horyzoncie czas pełen słońca, przygód i zasłużonego odpoczynku.
Drodzy Uczniowie - za Wami dziesięć miesięcy intensywnej pracy, zdobywania wiedzy, rozwijania pasji i zawierania nowych przyjaźni. Daliście z siebie wszystko!
Słowa uznania kierujemy do naszych pedagogów oraz rodziców uczniów. Dziękujemy za Waszą cierpliwość, serce włożone w edukację oraz codzienne wsparcie, które pozwalało młodym mieszkańcom naszej gminy rozwijać skrzydła.
Życzymy Wam cudownych, pełnych słońca i uśmiechu wakacji! Odpoczywajcie, ładujcie akumulatory i wracajcie we wrześniu z dumnie podniesionymi głowami i nową energią do działania.




