Słowo od Jarosława Jagielskiego - Wójta Gminy Czernica po otrzymaniu wotum zaufania i absolutorium.
Dziękuję za zaufanie!
Szanowni Mieszkańcy,
podczas wczorajszej sesji Rady Gminy Czernica otrzymałem wotum zaufania, a następnie absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2025 rok.
Dziękuję Radnym za konstruktywną współpracę oraz ocenę działań podejmowanych na rzecz mieszkańców Gminy Czernica. Dziękuję również za wszystkie głosy w dyskusji. Z pokorą przyjmuję wszystkie merytoryczne uwagi, do których wkrótce także się odniosę.
Słowa podziękowania kieruję do moich współpracowników z Urzędu Gminy Czernica, pracowników wszystkich jednostek organizacyjnych gminy, sołtysów oraz wszystkich osób zaangażowanych w rozwój naszego samorządu.
Szczególne podziękowania składam również Mieszkańcom Gminy Czernica za aktywność, zaangażowanie i codzienną troskę o rozwój naszej wspólnoty. Dziękuję za wszystkie rozmowy, uwagi i sugestie przekazywane podczas spotkań, wydarzeń lokalnych oraz w przestrzeni publicznej. Państwa głos, zainteresowanie sprawami gminy i gotowość do dzielenia się opiniami są niezwykle ważnym wsparciem w podejmowaniu ważnych decyzji dla naszego samorządu.
Przed nami dużo pracy, ale także wiele szans na dalszy rozwój Gminy Czernica. Jestem gotowy do podejmowania kolejnych wyzwań i konsekwentnej realizacji działań służących mieszkańcom.
Działamy dalej!




