Przejdź do treści
Przejdź do stopki

Wielka zbiórka krwi, piknik rodzinny i koncert charytatywny!

    wyświetleń: 39    autor: promocjaug

W sobotę, 23 maja, Nadolice Wielkie staną się sercem naszej gminy! To tam odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, które łączy świetną zabawę z darem życia. To za sprawą pikniku rodzinnego połączonego ze zbiórką krwi i Charytatywnym Koncertem Gwiazd dla Dominika!

Czeka na Was dzień pełen emocji, atrakcji dla dzieci i dorosłych oraz szczytny cel! 23 maja 2026 r., teren przy Kościele w Nadolicach Wielkich, start  o godz. 11:00.

Atrakcje Pikniku Rodzinnego (od 11:00 do 15:00)
To idealna okazja, by spędzić czas z rodziną i pomóc innym. W programie m.in.:

  • Akcja Poboru Krwi: podziel się tym, co najcenniejsze! 
  • Goście Specjalni: pięściarz Kamil Bednarek oraz bokser Kamil Łaszczyk! 
  • Dla dzieci: dmuchańce, gry, zabawy oraz występ "Pani Teatrzyk" (12:00-13:00).
  • Na sportowo: turnieje siatkówki i koszykówki, pokaz Straży Pożarnej OSP Nadolice Wielkie.
  • Smaki i tradycja: stoiska Kół Gospodyń Wiejskich z lokalnymi pysznościami i rękodziełem.
  • Dodatkowo: przejażdżki bryczką, wystawa aut i motocykli, a spotkania z aktorami czy nauka tańca salsy i wiele innych.

Koncert Charytatywny "Gramy dla Dominika" (od 15:00 do 21:30)
Całość dochodu z licytacji oraz sprzedaży ciast zostanie przekazana na wsparcie Dominika z Nadolic Wielkich. Na scenie wystąpią:

  • 15:00 – Vito WS
  • 15:30 – HCR
  • 16:00 – Jose Torres
  • 16:50 – Ella
  • 17:40 – Karolciaa
  • 18:30 – MyLove
  • 19:20 – MBoys
  • 20:30 – Alberto Amati (Gwiazda Wieczoru)

Koncert poprowadzą Monika Dubowska i Rafał Lach.
Przyjdź, podziel się krwią i dobrem! Do zobaczenia w Nadolicach Wielkich! 

Wydarzenia organizowane są przez Klub HDK PCK im. T. Marciniaka Czernica - Wrocław przy wsparciu Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu. Piknik rodzinny oraz Charytatywny Koncert Gwiazd dla Dominika objęty jest honorowym patronatem Jarosława Jagielskiego - Wójta Gminy Czernica.

 Zdjęcia