Przejdź do treści
Przejdź do stopki

Nowe wydanie „Expressu Gminy Czernica” już dostępne!

    wyświetleń: 2    autor: promocjaug

W październikowym numerze polecamy m.in.:

  • Wywiad z Jarosławem Jagielskim - Wójtem Gminy Czernica o planach, inwestycjach i rozwoju naszej gminy.
  • Współpraca pomiędzy Gminą Czernica i Gminą Ville-Saint-Jacques we Francji nowe partnerstwo na horyzoncie.
  • I sesja Rady Seniorów Gminy Czernica znamy już skład prezydium!
  • Biznes z misją - III posiedzenie Rady Biznesu Gminy Czernica.
  • Szkoła Podstawowa Creatio w Dobrzykowicach - szkoła z sercem.
  • Nagrody dla dyrektorów i nauczycieli podziękowania z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
  • Narodowe Czytanie z Janem Kochanowskim młodzież ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Ratowicach przeniosła się w czasie, by wspólnie odkrywać piękno dawnej polszczyzny.
  • Podziękowanie za wsparcie Dożynek Parafialnych 2025 oraz wyróżnienie dla wieńca dożynkowego z Chrząstawy Wielkiej.
  • Nowe oświetlenie na ul. Zielonego Dębu w Jeszkowicach oraz w świetlicy wiejskiej w Chrząstawie Wielkiej będzie jaśniej i bezpieczniej!
  • Dodatkowe dofinansowanie dla budowy boiska w Chrząstawie Wielkiej kolejny krok w rozwoju sportowej infrastruktury gminy.
  • Stacja naprawy rowerów już w Gminie Czernica! kolejne udogodnienie dla miłośników dwóch kółek.
  • Program opieki nad bezdomnymi zwierzętami działania Gminy Czernica na rzecz czworonożnych przyjaciół.
  • (Nie)zwykli mieszkańcy Gminy Czernica tym razem Ewa Chwałko kobieta, która z każdą wyprawą przesuwa granice swoich możliwości.
  • Zaproszenie na wystawę Ptasie Portrety” Emilia Skwarska niezwykłe spojrzenie na piękno natury.
  • Bicie rekordu w ratowaniu wspólnie z WOŚP wspólna akcja strażaków i uczniów w Kamieńcu Wrocławskim.
  • Jubileusz XV-lecia Klub Seniora "Złota Jesień" w Czernicy wyjątkowe święto pełne wspomnień i radości.
  • Razem dla życia współpraca w ważnej sprawie promocja krwiodawstwa HDK PCK im. T. Marciniaka Czernica - Wrocław
  • Sukcesy naszych sportowców Sandra Bernal, Oliwia Jabłońska i Basia Wójcik z medalami!
  • VolleyBulls Czernica triumfuje na wyjeździe!
  • Ochotnicza Straż Pożarna w Nadolicach Wielkich z wygraną na zawodach strażackich!

A także:

  • Od naszych bibliotekarzy chcą uczyć się inni cenna wymiana doświadczeń Gminnej Biblioteki Publicznej w Czernicy.
  • Sportowa rywalizacja gmin o wyjątkowym meczu w Żórawinie.
  • 80-lecie Szkoły Podstawowej im. Bolesława Krzywoustego w Kamieńcu Wrocławskim czas wspomnień i podziękowań.
  • Gmina Czernica na Aglomeracyjnym Pikniku Komunikacyjnym we Wrocławiu.
  • Ponadto w numerze jak zwykle mnóstwo zdjęć, relacji i inspirujących historii z naszej gminy!

Zajrzyj do Expressu Gminy Czernica” zobacz, jak wiele dzieje się wokół nas!

Do pobrania tutaj.