Przejdź do stopki

Michaś Szuba z Nadolic Małych potrzebuje pomocy!

Michaś Szuba z Nadolic Małych potrzebuje pomocy!

Treść

Michaś Szuba wraz z rodzicami mieszka w Nadolicach Małych. Ma 4 latka. Urodził się z wadą, która nazywa się mikrocja i atrezja. Ma całkowicie zarośnięty przewód słuchowy i niewykształconą prawą małżowinę uszną. Od 3 miesiąca życia nosi aparat słuchowy na przewodnictwo kostne. Jakiś czas temu okazało się, że Michaś może odzyskać słuch. Niestety niezbędna jest operacja w wyspecjalizowanym ośrodku w USA. Polegać ma ona na udrożnieniu przewodu słuchowego i rekonstrukcji małżowiny usznej. Niestety koszt takiej operacji to ponad 105 000 $. Rodzice apelują o pomoc. Każdy dzień to walka o spełnienie marzenia Michasia, jakim jest odzyskanie słuchu i powrót do normalności. Codziennie toczy się walka o zdrowie małego chłopczyka, który chce żyć tak samo, jak jego rówieśnicy. Pomóżmy Michasiowi usłyszeć świat na nowo i obudźmy jego uszko.

19.06.2024 r został wyemitowany reportaż w TVP3 Wrocław o historii Michasia. Zapraszamy również na fb. Na stronie Obudzimy uszko Michasia rodzice opisują jego całą historię. Aktywnie również działa grupa licytacyjna Usłyszeć Świat- Drużyna Michasia, która bardzo wspiera zbiórkę chłopca.

Zachęcamy do poznania historii tej Rodziny. Dla Michasia to szansa na nowe życie. Apelujemy o pomoc i wsparcie. Pamiętajmy dobro wraca. Dziękujemy.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100068241049321